Vyberte si z našej ponuky masážnych bazénov a víriviek renomovaných svetových  značiek:

logo_kingspas_logo

Vírivky KingSpas

Vírivky KingSpas

Vírivky spoločnosti KingSpas, to je dokonalý pomer kvality a ceny. Oslovia vás nielen širokou ponukou vírivých vaní pre 2 až 3 osoby, ale aj ďalšími modelmi pre 4 a viac osôb.
Novinkou v sortimente sú kruhové vírivky a vírivky s prelivovým žľabom pre verejné wellness.

Riviera_logo

Vírivky, masážne bazény RivieraPool

Vírivky RivieraPool

Spoločnosť RivieraPool od roku 1970 patrí k popredným výrobcom hotových bazénov a víriviek v súkromnej a verejnej oblasti. Naše produkty v elegantnom dizajne vyvíjame podľa medicínskych a fyzioterapeutistických hľadísk a vyrábame vo vlastnej výrobe so sídlom v Nemecku.

Wellis_logo

Vírivky Wellis

Vírivky Wellis

Odborníci spoločnosti Wellis čerpajú zo skúseností starovekej východnej masážnej kultúry a spájajú ju s vedou modernej vodoliečby. Tieto technológie inovujeme pomocou najnovších ekologicky šetrných materiálov od roku 2003 ako najväčší výrobca víriviek v Európe.

Je poctou pre nás, že od založenia firmy, čiže od roku 2003 v celej Európe čoraz viac ľudí si vyberie produkty firmy WELLIS, aby boli klenotom ich kúpeľne alebo záhrady a jedným z dôkazov ich krokov uskutočnených pre svoje zdravie. O blahodarných účinkoch vaní a bazénov WELLIS môžete byť informovaný z rôznych zdrojov, ale doteraz padlo málo slov o tom, že tieto produkty vyrábame v Európe, a v rámci toho aj v Maďarsku.

MARQUIS_logo

Vírivky Marquis

Vírivky Marquis

Pre uspokojenie aj tých najvyšších nárokov Vám prinášame vírivky americkej spoločnosti MARQUIS, ktorá bola založená v roku 1980.
Od svojho vzniku sa zameriava na vysokú kvalitu a svojou patentovanou masážnou technológiou poskytuje skutočný hydroterapeutický, masážny a relaxačný zážitok.

Vírivky MARQUIS sú stvorené pre dokonalú masáž a nerušený relax. Všetko potrebné pre dokonalú hydromasáž a neopakovateľný relax ponúkajú v jednom výkonnom, spoľahlivom a nádhernom balení.

BEACHCOMBER_logo

Vírivky Beachcomber

Vírivky Beachcomber

BEACHCOMBER sú originálne kanadské vírivé vane vyrábané od roku 1978. Prioritou výrobcu sú nízke energetické náklady a bezproblémová prevádzka i vo veľmi náročných klimatických podmienkách.

„Každá vírivka BEACHCOMBER je vyrobená s rovnakým vysoko kvalitným remeselným spracovaním bez ohľadu na to, ktorý model si kúpite – pretože naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie.” Keith Scott, zakladateľ / generálny riaditeľ Beachcomber Hot Tubs/.