Vírivky Wellis

Masážne bazény, vírivky > Vírivky Wellis

WELLIS

wellis_6Inžinieri WELLIS sa snažia integrovať svoje najnovšie technické inovácie štýlovo a účelovo. Naši odborníci čerpajú zo skúseností starovekej východnej masážnej kultúry, spájajú ju s vedou modernej vodoliečby a inovujú pomocou najnovších ekologicky šetrných materiálov. Špeciálne navrhnuté nastaviteľné trysky, programovateľné masážne systémy, perličková terapia teplým vzduchom, aromaterapia a voliteľné osvetlenie podľa nálady sú len niektoré z našich inovácií v oblasti wellness. Automatizovaná výroba, ekologické materiály a krátka preprava prezentujú náš trvalý ekologický záväzok.

WELLIS spa vám môže priniesť mnoho liečebných výhod – alebo možno len objavíte neoceniteľné chvíle času „pre seba“ alebo „pre rodinu“, ktoré doplnia zážitky z výrobkov WELLIS. Nikdy nezabúdame na náš úspech postavený na spokojnosti našich zákazníkov v Európe, kde sme obľúbeným výrobcom víriviek.

ENERGETICKY ÚSPORNE

obehove-cerpadloObehové čerpadlo Laing je zariadenie s veľmi nízkou spotrebou energie      (110 W / h), ktoré je dostupné pre väčšinu našich vyhrievaných bazénov ako voliteľné príslušenstvo. Nízka spotreba energie (o 40% nižšie náklady na elektrickú energiu, než u bežného obehového čerpadla), dlhá životnosť a takmer bezhlučná prevádzka ho robí veľmi ekologickú a nákladovo efektívne alternatívou, ktorá stojí za zváženie. Je základná výbava v každej výrivke.

OBLOŽENIE

farby-akrylatovMáme ucelený rad 7 krásnych moderných odtieňov pre naše vírivky, ktoré budú harmonizovať s akýmkoľvek okolím – vo vnútri alebo vonku.

farby-oplasteniaŽiadne ďalšie brúsenie, olejovanie a nepravidelné udržiavanie tradičného dreva kabinetu víriviek. Naše kabinety sú vyrobené z UV odolného polymérového materiálu, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako skutočné drevo, ale je úplne nezúdržbové. Moderné farby vyhovujú interiéru aj umiestneniu v záhrade. Ak dávate prednosť vzhľadu tradičného dreva, ponúkame vám možnosť kabinetu v krásnej (a extrémne odolnej) povrchovej úprave kanadského červeného cédra.

Nesmrteľnosť pre rám obloženia vírivky!
Špeciálna zmes tvrdého dreva a plastu zaisťuje výnimočnú stabilitu a
životnosť rámu konštrukcie vírivky – ponúka ešte väčšiu ochranu a predĺženie
životnosti vašej investície

MICROSILK OXYGEN THERAPY

microsilkWellis MicroSilk OXYGEN THERAPY okysličuje vodu vo vírivke až o 70 % viac, než je obvyklé s mikrobublinkami, ktoré sú približne 50 mikrónov v priemere. Pri takejto malej veľkosti, sú tieto mikrobublinky  schopné vniknúť do pórov pokožky, odstraňovať nečistoty, nesú kyslík pre zlepšenie metabolizmu, ľahko hladia pokožku exfoliáciou a zlepšujú hydratáciu suchej pokožky. MicroSilk je možné nainštalovať do nasledujúcich modelov: ACAPULCO DEEP-IN, EVEREST PREMIUM/ DELUXE, KILIMANJARO PREMIUM/ DELUXE, ELBRUS PREMIUM/ DELUXE, PALERMO DELUXE.

  • Privádza kyslík pre lepšiu látkovú výmenu pokožky
  • Odstraňuje kontamináciu pokožky, preniká do hĺbky pórov
  • Zvyšuje hydratáciu suchej pleti
  • Podporuje rast kožných buniek
  • Zjasňuje jazvy a kožné defekty
  • Eliminuje príznaky ekzému
  • Vyhladzuje vrásky a vejáriky na pokožke
UV-C LAMPA

uv-c-lampaSystém WELLIS WELLZONE2®, vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou PHILIPS, prináša najnovšie poznatky v UV-C technológii úpravy vody i do domácich víriviek. Systém UV-C bol dlhú dobu preferovaným systémom
dezinfekcie vody v komerčných plaveckých bazénoch. Táto úprava vody je hypoalergénna a prakticky 100% účinná pri likvidácii baktérií, vírusov a vodou
prenášaných znečisťujúcich látkach. Vybavenie plaveckých bazénov je však nanešťastie objemné, ťažké a nepraktické pre používanie u domácich
prenosných víriviek. Až doteraz…
Náš exkluzívny systém WELLZONE2® je ľahký, kompaktný a veľmi výkonný. Pri použití len malého množstva výkonu bude niekoľkokrát denne ticho, bezpečne a automaticky upravovať vodu na kúpanie v celej vírivke, aby bola voda na kúpanie pre Vás i pre Vašu rodinu vždy krištáľovo čistá s prirodzenou
kvalitou, pričom je minimalizované použitie prídavných dezinfekčných prostriedkov.

VZDUCHOVAČ

Náš systém teplých bubliniek je ku všetkým našim vaniam dodávaný ako štandard.  \ r \ n Teplý vzduch, kombinovaný s bublinkami jemne okysličuje vašu pokožku. Náš systém je ďaleko príjemnejšie ako väčšina systémov sa studenou vzdušnou pumpou. Teplý vzduch tiež redukuje tepelnú stratu, ktorá by bola u studeného vzduchu ďaleko nápadnejšia.
Náš nemecký systém bubliniek poháňaný teplým vzduchom Silent ™ je extrémne tichý (menej ako 60dB)

MASÁŽNY SYSTÉM

pulzarMASÁŽNY SYSTÉM PULZAR

PULSAR masážny systém umožňuje vybrať z 9-tich rôznych masážnych programov vo vírivke, system je nainštalovaný buď na sedadle alebo lehátku. Jednoducho si vyberte program a rýchlosť a trysky budú vykonávať masáž podľa vášho zadania po celom tele.

 

 

vycnelky-varioVÝČNIELKY VARIO

Úplne nová technológia od spoločnosti WELLIS, ktorá do vírivky prináša fyzickú masáž. Veľmi podobný účinok ako z masážneho kresla majú tieto výčnelky nie sú to hydromasážne trysky, ale mechanicky pohybujúce sa výčnelky, ktoré poskytujú typ fyzickej masáže shiatsu hlbších tkanív chrbta.

 

 

aromaterapiaAROMATERAPIA

Aromatické vône môžu zlepšiť náladu a pomôcť vytvoriť hlbokú relaxáciu. Vône sú jednou z našich najpôsobivejších zmyslov, čo vyvoláva spomienky a zmenu vnímania. Náša aromaterapia systém je jednoduchý na používanie a cenovo prístupný s obnovou náplní.

Wellis Peak Line

EVEREST Premium

Nová generácia vírivky Everest Premium prináša na rozdiel od predchádzajúceho modelu viacej vybavenia v štandarde. Do modelu sme nainštalovali 98 kvalitných trysiek v štyroch masážnych okruhoch, pulzný systém Pulzar ktorý umožňuje jedným dotykom nastaviť viac ako 9 druhov masážnych programov na jednom lehátku a mohutnú trysku Magmajet  aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt s bezpočtom ďalších inovácii.

Vírivka je vybavená špičkovým zvukovým systémom so 4+1 reproduktormi ku ktorému viete veľmi ľahko pripojiť pomocou zariadenia Bluetooth telefón alebo zariadenia typu Media player.

EVEREST Deluxe

Nová generácia vírivky Everest Deluxe prináša na rozdiel od predchádzajúceho modelu viacej vybavenia v štandarde. Do modelu sme nainštalovali 98 kvalitných trysiek v štyroch masážnych okruhoch a mohutnú trysku Magmajet aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

KILIMANJARO Prémium

Nová vírivka Kilimanjaro Prémium definuje ozajstný luxus vo Vašom domove. Vynikajúco  vyvinuté ergonomické sedadlá, masážne trysky a 3 výkonné hydromasážne  čerpadlá Vám zabezpečia jedinečný masážny zážitok.  Súčasťou základnej výbavy vírivky Kilimanjaro Prémium je exkluzívne osvetlenie s farebnou terapiou, svietiace držiaky na poháre a  ovládatelné vodopádové trysky. Ovládanie vírivky je zabezpečená  najnovšou riadiacou jednotkou BALBOA Spa Touch s  farebným LCD displejom, ku ktorej je vhodný doplnok – novovyvinutá plikácia Smartphone na diaľkové ovládanie.. Do modelu sme nainštalovali 76 kvalitných trysiek  v troch masážnych okruhoch, pulzný systém Pulzar na jednom sedátku, aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

KILIMANJARO Deluxe

Nová vírivka Kilimanjaro Deluxe definuje skvelý luxus vo Vašom domove. Vynikajúco  vyvinuté ergonomické sedadlá, masážne trysky a 3 výkonné hydromasážne  čerpadlá Vám zabezpečia jedinečný masážny zážitok.  Súčasťou základnej výbavy vírivky Kilimanjaro DeluxePrémium je exkluzívne osvetlenie s farebnou terapiou, svietiace držiaky na poháre a  ovládatelné vodopádové trysky. Ovládanie vírivky je zabezpečená  najnovšou riadiacou jednotkou BALBOA TP 800 s  farebným LCD displejom, ku ktorej je vhodný doplnok – novovyvinutá plikácia Smartphone na diaľkové ovládanie.. Do modelu sme nainštalovali 76 kvalitných trysiek  v troch masážnych okruhoch,  aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

ELBRUS Prémium

Nová vírivka Elbrus Prémium je skvelým výberom pre domáce wellness pre Vás a Vašich priateľov. Vírivka je vybavená 7 sedátkami s vynikajúco  vyvinutými ergonomickými sedadlami. Masážne trysky a 3 výkonné hydromasážne  čerpadlá Vám zabezpečia jedinečný masážny zážitok.  Súčasťou základnej výbavy vírivky Elbrus Prémium je exkluzívne osvetlenie s farebnou terapiou,  ovládatelné vodopádové trysky. Ovládanie vírivky je zabezpečená  najnovšou riadiacou jednotkou BALBOA Spa Touch s  farebným LCD displejom, ku ktorej je vhodný doplnok – novovyvinutá plikácia Smartphone na diaľkové ovládanie.. Do modelu sme nainštalovali 76 kvalitných trysiek  v troch masážnych okruhoch, pulzný systém Pulzar na jednom sedátku, aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

ELBRUS Deluxe

Nová vírivka Elbrus Deluxe je skvelým výberom pre domáce wellness pre Vás a Vašich priateľov. Vírivka je vybavená 7 sedátkami s vynikajúco  vyvinutými ergonomickými sedadlami. Masážne trysky a 3 výkonné hydromasážne  čerpadlá Vám zabezpečia jedinečný masážny zážitok.  Súčasťou základnej výbavy vírivky Elbrus Prémium je exkluzívne osvetlenie s farebnou terapiou,  ovládatelné vodopádové trysky. Ovládanie vírivky je zabezpečená  najnovšou riadiacou jednotkou BALBOA Spa Touch s  farebným LCD displejom, ku ktorej je vhodný doplnok – novovyvinutá plikácia Smartphone na diaľkové ovládanie.. Do modelu sme nainštalovali 76 kvalitných trysiek  v troch masážnych okruhoch, pulzný systém Pulzar na jednom sedátku, aby sme Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

ELBRUS BIG Premium

ELBRUS BIG Deluxe

Wellis CityLine

MALAGA Premium

Vírivka Malaga Premium je výborným riešením v strednej kategórií víriviek. Vynikajúco  vyvinuté ergonomické sedadlá, masážne trysky a 2 výkonné hydromasážne  čerpadlá Vám zabezpečia jedinečný masážny zážitok.  Súčasťou základnej výbavy vírivky Malaga Standard je exkluzívne osvetlenie s farebnou terapiou,  Ovládanie vírivky je zabezpečená  najnovšou riadiacou jednotkou GECKO. Do modelu sme nainštalovali 56 kvalitných trysiek  v dvoch masážnych okruhoch tak, aby Vám ponúkli čo najlepší masážny efekt.

MALAGA  Deluxe

Flaša šampanského, 6 pohárov, skvelá spoločnosť a môžete sa baviť. Vo vírivke Malaga nájdete všetko čo potrebujete na celovečernú párty. Nemusíte sa starať ani o náladové osvetlenie, pretože v tomto modeli farebná terapia s 15 LED-mi patrí k základnej výbave. Naviac inovatívne riešenie(vypínateľné a zapínateľné trysky) vám poskytuje renovačnú masáž po únavnom dni. Schody do vírivky sú vytvorené tak, aby ste sa cítili v bezpečí pri vstupu a výstupu z vírivky.

PALERMO Premium

PALERMO Deluxe

Nový, moderný tvar,  elegantné línie, dostatočná hĺbka a zjednodušený vnútorný priestor umožňujú  vírivke  Palermo Standard byť jedinečnou v ponuke víriviek nižšej cenovej kategórie.  2 lehátka ponúkajú celú masáž chodidiel a dolných častí nôh. Vo vírivke je nastaviteľná intenzita hydromasáže na 3 miestach pomocou regulátorov prívodu vzduchu, a tak sila hydromasáže je individuálne nastaviteľná aj na sedátkach a lehátkach.

ZONZA Prémium

Napriek svojmu malému rozmeru naši dizajnéri v modeli umiestnili skoro všetko, čo považujeme za nevyhnutné pre jakuzzi vyššej kategórie. Na miesto na ležanie sme inštalovali 24 masážnych trysiek, na ktoré pomocou prepínača smeru prúdu vody môžete nasmerovať celú kapacitu intenzity masážneho motora, čím si  vytvoríte vynikajúci masážny zážitok – Body Flow (masáž pre celé telo). Základným príslušenstvom víriviek rady Prémium je diaľkové ovládanie cez smartfón alebo tablet, pomocou ktorého ešte pred vaším príchodom môžete spustiť vo svojej chate alebo doma vykurovací systém jakuzzi, alebo čistenie vody.

ZONZA Deluxe

Vo vírivke Zonza Deluxe nájdete takmer všetky funkcie vytvárajúce pohodlie, ktoré prináleží väčším modelom pre 5-6 osôb. Všetky tri  masážne miesta sú výborne vybavené, obsahujú spolu 55 ks starostlivo umiestnených vodných a vzduchových trysiek. Zvláštnosťou tohto modelu je fontána s farebnou terapiou umiestnená v strede vírivky, ktorá počas večerného kúpeľa poskytuje výnimočný farebný úkaz. Zahĺbte sa do svojej vírivky a doprajte si komfort s neuveriteľne tichým, teplovzdušným perličkovým kúpeľom, pričom spustením aromaterapie si tento zážitok  spríjemníte ešte viac.

MANHATTAN Premium

Počas vývoja vírivky Manhattan naši odborníci v prvom rade brali do úvahy návratnosť nákladov, ktorú dosiahli bez kompromisov, pomocou nových metód a nových materiálov.Pri návrhu sme venovali pozornosť rozmerom vírivky, aby sa bez problémov zmestila cez zvyčajné dvere bytu (je 75 cm vysoká). Pri nízkej spotrebe poskytuje intenzívny masážny zážitok pomocou výkonného masážneho čerpadla na lehátku aj na sedátkach.

MANHATTAN Deluxe

Počas vývoja vírivky Manhattan naši odborníci v prvom rade brali do úvahy návratnosť nákladov, ktorú dosiahli bez kompromisov, pomocou nových metód a nových materiálov.Pri návrhu sme venovali pozornosť rozmerom vírivky, aby sa bez problémov zmestila cez zvyčajné dvere bytu (je 75 cm vysoká). Pri nízkej spotrebe poskytuje intenzívny masážny zážitok pomocou výkonného masážneho čerpadla na lehátku aj na sedátkach.