Vírivky Beachcomber

Masážne bazény, vírivky > Vírivky Beachcomber

BEACHCOMBER ULTIMATE IN DESIGN AND COMFORT

BEACHCBEACHCOMBER_1OMBER sú originálne kanadské vírivé vane vyrábané od roku 1978. Prioritou výrobcu sú nízke energetické náklady a bezproblémová prevádzka i vo veľmi náročných klimatických podmienkách.

„Každá vírivka BEACHCOMBER je vyrobená s rovnakým vysoko kvalitným remeselným spracovaním bez ohľadu na to, ktorý model si kúpite – pretože naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie.” Keith Scott, zakladateľ / generálny riaditeľ Beachcomber Hot Tubs/.

Nekonečné pohodlie, priestor pre každého, úžasný relax, dokonalá terapia prostredníctvom unikátnych hydromasážnych trysiek od PORSCHE DESIGN a vďaka veľmi vysokému prietoku vody tryskami vás určite natoľko zaujmú, že váš BEACHCOMBER jacuzzi nebudete chcieť opustiť.

BEACHCOMBER je viac než len moderný a krásny dizajn. Je to miesto, ktoré je poctivou prácou vyrobené pre maximálne pohodlie bez nežiaducich pozlátok alebo trikov. S vedomím, že táto krása spočíva v pevnej, dobre stavanej konštrukcii, ktorá bude pýchou vášho vlastníctva.BEACHCOMBER_logo

 

HYBRID3 by BEACHCOMBER

HYDROTERAPIA

Ležadlo pri vírivkách BeachcomBEACHCOMBER_9ber je ako žiadne iné na súčasnom trhu. Zatiaľ čo vám dovolí slobodu pohybu v rámci sedadla, pomocou vztlaku si skutočne oddýchnete. V závislosti od modelu sú trysky strategicky umiestnené na masáž od krčnej po bedrovú oblasť chrbta, zatiaľ čo viac trysiek sme zacielili na svaly na nohách. Pri modeloch radu 700 sú pridané masážne trysky aj na chodidlá, pre zabezpečenie kompletnej masáže tela. Cielene sme sa zamerali na masáž krčnej oblasti, špeciálne na krk, čo bude mať veľký vplyv na vaše všeobecné blaho. Krk a ramená predstavujú oblasť, ktorá je najviac postihnutá z každodenného stresu, práce a napätia. Každodennou prácou za počítačom je horná časť tela neustále napätá, aj keď si to neuvedomujeme.

Táto malá, ale efektívna tryska sa zameriava na svaly krku, ich masážou sa vylučuje kyselina mliečna a vaše telo si skutočne oddýchne. Tento vzorec vám dáva možnosť od 6 do 42 rôznych kombinácií trysiek sústrediť sa na svaly okolo chrbtice spolu s dvoma tryskami zameranými na bok. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí majú napäté svaly v dôsledku stresu alebo poranenia. Vybrané modely majú samostatne otočené sedadlá, medzi ktorými sa nachádza jedno sedadlo, ktoré je o niečo hlbšie pre intenzívnu masáž stehien. K dispozícii sú 4 trysky umiestnené priamo na hornej časti stehna, 2 pozdĺž vonkajších ramien a 4 určené pre plnú masáž chrbta. Reflexná masáž nôh bola vytvorená na to, aby uvoľnila a znížila napätie v iných častiach tela tým, že zvyšuje krvný obeh. Masáž lýtok je na druhom konci ležadla. Tieto malé trysky sú navrhnuté a strategicky umiestnené tak, aby pri zapnutí mierne vibrovali.

TRYSKY FLEXJET

Útek do vášho pokojného miesta zakaždým, keď vstúpite do vašej Beachcomber vírivky. Posaďte sa a nechajte svet okolo vás plynúť a prispôsobte si hydroterapiu podľa  vašich predstáv. Prispôsobte si vaňu s naším systémom masážnej terapie FlexJet na mieru vašim osobným potrebám, aby ste mohli mať zakaždým krásny zážitok. Beachcomber FlexJet trysky vám prinesú vynikajúci zážitok.

roto-flexjet-thumbTrysky ROTO FLEXJET. Roto FlexJet vložka má jeden oscilujúci port, ktorý sa otáča v smere hodinových ručičiek prostredníctvom
fúzie vstrekovaného vzduchu a voda zlúčená do zmiešavacej komory vytvára vysokotlakovú masáž. Jednoduchým otočením vonkajšej časti môžete upraviť silu tlaku vašej masáže. Trysky ROTO FLEXJET sú ideálne na bolesť vo veľkých tkanivových oblastiach na spodnej časti tela ako sú bedrové a sakrá
lne plexy.

 

Trysky TWIN ROTO FLEXJET. twin-roto-flexjet-thumbTwin Roto FlexJet je vložka, ktorá má dva kmitavé porty, ktoré zlepšujú hybnosť vzduchu a vody na prispôsobiteľný masážny zážitok. Nastavte rýchlosť a intenzitu masáže pomocou vonkajšieho ovládacieho kolieska. Otáčajúce sa porty vyvolávajú vibračnú masáž, ktorá zmierňuje bolesti svalov tým, že sa dostáva hlboko do vlákien svalu a spracováva kyselinu mliečnu.

 

vortex-flexjet-thumbTrysky VORTEX FLEXJET. Vortex FlexJet prináša dokonale rovnaký tlak pri masáži v štyroch rôznych veľkostiach v závislosti od veľkosti skupiny svalov, na ktoré sú trysky cielené. Ľahko si nastavíte silu trysky otáčaním ovládacieho kolieska a už len môžete sedieť a relaxovať! Tento štýl trysky pod tlakom prúdu vody umožní lokalizovať oblasť vašej bolesti.

 

massage-flexjet-thumbMasážne FLEXJET trysky. So 7 sád trysiek v jednom, je to spojenie oboch tradičných masážnych techník pohybu a tlaku. Preniknú hlboko do svalového tkaniva, povzbudia krvný obeh a kyslík do tejto oblasti. Ideálne na miesta ako sú ramená a horná časť chrbta.

ENERGETICKY ÚSPORNY

energeticky-usporneBeachcomber je hrdý na to, že je ekologicky uvedomelá spoločnosť. Technický personál prevádzkuje energeticky účinnú skúšobnú komoru, ktorá zaistí maximalizáciu energetickej účinnosti vašej vírivky a zníži jej prevádzkové náklady. Vírivky Beachcomber sú vždy medzi energeticky najviac účinnými vírivkami v tomto priemysle. Naše vírivky potrebujú až o 33% menej energie než konkurencia pri vírivke s rovnakým objemom vody.

ECO konštrukcia Beachcomber je určená na vytvorenie bariér na všetkých stranách vírivky, kde môžu byť tepelné straty.

Tepelný kryt poskytuje izoláciu, aby sa zabránilo tepelným stratám z povrchu vody ako para do ovzdušia. 100% vyplnená dutina penou izoluje vírivku od povrchu, kde je kontakt teplej vody. Táto stavba podobná termoske je postavená tak, aby bola spoľahlivá a pomohla udržať najúspornejšie vlastnosti po mnoho rokov. Systém Beachcomber Energy Saver Management (ESMS) je najmodernejšia vodná technológia, ktorá maximalizuje výkon vašej horúcej vírivky. Robí všetko od úpravy filtračných cyklov po nastavenie režimu vykurovania k zníženiu spotreby energie. Tieto digitálne ovládacie prvky sú prístupné na vrchnom paneli s možnosťou používateľského nastavenia funkcií personalizovať vaše skúsenosti horúcej vane.

Maximálna účinnosť výhrevnej technológie

Benergeticka-ucinnosteachcomber používa tento revolučný systém vykurovania od roku 1978. Naša vysoko výkonná technológia ohrievača umožňuje ohrev vody až o 40% rýchlejšie ako ohrievače nižšieho stupňa pri nižšej spotrebe energie a znižuje prevádzkové náklady. Naše ohrievače sú ponorené, čo umožňuje priamy kontakt s vodou pri takmer 100% účinnosti. Tento štýl ohrievača je podobný tomu, čo by ste našli v nádrži teplej vody. Beachcomber tepelný kryt izoluje vašu vírivku vytvorením vákuového tesnenia, aby neunikala vlhkosť a teplo, a tým vám ušetrí peniaze za náklady na energiu. Najväčšie tepelné straty sú na povrchu vody. Správne navrhnutý kryt šetrí energiu.

 

 

 

 

 

Energeticky účinné LED osvetlenie

beachcomber-ledNálada a atmosféra v noci zmierňuje stres a napätie, ktorý vám pomôže odbúrať horúca víriaca voda. Osvetlenie Beachcomber je energeticky úsporné a umožní vám vychutnať si uvoľnenú atmosféru počas celého roka len za pár eur. Hydronic sálavé teplo (HRH) je určené na recykláciu a zachovanie tepla vo vašej vírivke. Umožňuje významné úspory energie v nákladoch na vykurovanie – až o 27% v niektorých modeloch víriviek. Naši inžinieri vytvorili testovaciu komoru. Vlastné interné testovanie našich výrobkov je náš trvalý záväzok k energetickej účinnosti. Náš výskumný a vývojový tím starostlivo analyzuje všetky výsledky pochádzajúce z tejto testovacej komory.

Môžete si byť istí, že bez ohľadu na to, kedy si kúpite Beachcomber, ste získali najviac energeticky efektívnu vírivku dostupnú na trhu v čase nákupu. Špičkové technológie = menšia spotreba energie. S patentovanou energeticky úspornou technológiou ponúkame pri vybraných modeloch pridanie Hybrid 3. Je to všetko, čo potrebujete pre perfektnú kúpeľnú oázu s čo najnižšími prevádzkovými nákladmi.  Hybrid 3 je patentovaná technológia  umiestnená na vonkajšej strane vírivky v kabíne prednej konštrukcie. Digitálne počítačové programovanie je dizajnované  s hydrodynamickým prietokom vody na zníženie výkonu motora, a to bez obmedzenia výkonu. Systém funguje tak, že zvyšujúci sa tlak vody minimalizuje spotrebu elektriny a ušetrí vám pri mesačnom vyúčtovaní až 33%.

STAROSTLIVOSŤ O VODU

Unikátny rad produktov Beachcomber je v čele v revolučnej starostlivosti o vodu. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom produkty, ktoré sú ľahko použiteľné a nákladovo efektívne na zabezpečenie dokonale vyváženej vody. Náš tím pracuje na systéme starostlivosti o vodu tým, že vytvára multifunkčné výrobky, ktoré nahrádzajú mnoho tradičných chemikálií, a sú špeciálne určené pre naše vírivky.

KVALITA

uspora-energieBEACHCOMBER_14Naše vysoko kvalitné konštrukcie víriviek a nulová tolerancia k chybovosti v kontrole kvality sú zásadné časti našej firemnej filozofie. Vieme, že budovanie najvyššej kvality víriviek je najlepší spôsob, ako mať 100% spokojných zákazníkov. Hodnotenie Beachcomber víriviek s 98,4% spokojnosťou dokazuje, že naša vysoká úroveň integrity a zamerania na kvalitu a sú neporovnateľné v priemysle.

SPOĽAHLIVOSŤ

BEACHCOMBER_2Váš Beachcomber by mal obstáť v skúške času, a nespôsobovať problémy. Priemerná životnosť priemyselnej vírivky je cca 5 rokov predtým, než je nahradená novým modelom, zatiaľ čo Beachcomber je váš jediný a posledný! Existuje nespočetné množstvo Beachcomber víriviek po celom svete, ktoré sú v prevádzke viac ako 20 rokov a stále fungujú ako nové. Spoľahlivosť našich víriviek ďaleko preváži produkty nižšej kvality.

Beachcomber rada 700

Moderný luxusný, dizajn a komfort definuje Beachcomber modelovú radu 700 Series. Beachcomber vám ponúka túto modelovú radu v troch možnostiach prevedenia. Prevedenie s pohonom vo vnútri vírivky, prevedenie s pohonom v schodoch vírivky alebo v najluxusnejšom prevedení ako LIMITED EDITION. Doprajte si nevšedný zážitok, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu s krásnym dizajnom, vysokým výkonom, exkluzívnymi možnosťami a inovatívnym príslušenstvom, ktoré robia z víriviek Beachcomber najlepšie svetové vírivky.

Vírivka 750

Pre tých, ktorí sa radi bavia, je táto krásna a vysoko efektívna vírivka ideálnym miestom. Model 750 obsahuje najviac funkcií pre neuveriteľnú vodnú masáž, luxusné sedenie pre 8 ľudí, 1 ochladzovacie sedadlo a možnosť mať až 192 plne nastaviteľných hydromasážnych prúdov. Akonáhle sa usadíte v tejto vírivke, už nikdy z nej nebudete chcieť odísť.

Vírivka 740

S možnosťou až 183 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi ponúka táto vírivka neuveriteľný hydromasážny zážitok. Sedenie pre 6 osôb, jedno ochladzovacie sedadlo a 403 litrov krištáľovo čistej vody.

Vírivka 725

Táto energeticky úsporná oáza zaručuje perfektný spôsob, ako sa na chvíľu odpojiť od digitálneho sveta a dopriať si kvalitný relax s rodinou alebo priateľmi. Model 725 ponúka celotelové masážne ležadlo, reflexnú masáž chodidiel a zmestí sa doň až 6 osôb navyše s jedným ochladzovacím sedadlom. S možnosťou až 161 plne upraviteľnými hydromasážnymi prúdmi vám pomôže odpútať sa od každodenných stresov.

Vírivka 720

Či už hľadáte pokoj alebo chcete stráviť čas s priateľmi a rodinou, model 720 vám to všetko umožní. Pri reflexnej masáži nôh, s možnosťou až do 147 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi, posedením pre 7 osôb a dvoma ochladzovacími sedadlami, uspokojíte svoju dušu aj telo v kruhu svojich najbližších a zároveň sa potešíte perfektnému kúpeľnému zážitku.

Vírivka 715

Od okamihu, keď vstúpite do modelu 715, obklopený upokojujúcou vodou, zastaví sa čas. Perfektné vírivka na oddych po dlhom dni, v ktorej si vychutnáte kvalitnú hydromasáž, ktorá odbúra všetok váš stres. S možnosťo až 143 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi, sedením pre 4 osoby a 2 ochladzovacími sedadlami, si doprajete relaxačný zážitok kedykoľvek to budete potrebovať.

Beachcomber 500

Ešte viac exkluzívnych funkcií, ktoré budete milovať. Rad 500 zavádza viac spôsobov pre váš odpočinok. Doprajte si luxusné detaily, najmodernejšie technológie a skvelý výkon k vytvoreniu perfektného kúpeľného zážitku.

Vírivka 580

Doprajte si v snahe o príjemne strávený čas všetko, čo vám môže model 580 ponúknuť. V neposlednom rade priestrannosť a luxusné prvky. Model 580 má možnosť až 126 plne prispôsobiteľných hydromasážnych prúdov a priestor až pre 8 osôb s jedným ochladzovacím sedadlom. Je to ideálne miesto na odpútanie sa od reality a strávenie príjemných chvíľ v kruhu svojej rodiny a priateľov.

Vírivka 578

Nech vaše mysle posunu preč a váš pohľad zmena, ako si krok do najdokonalejší časť vášho dňa. So zvýšenými sedadlami, ochladzovacím sedadlom a priestorom pre 7 osôb, je táto vírivka ideálna pre všetkých členov vašej rodiny. Model 578 je kombináciou kvality a luxusu. S možnosťou až 112 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi je to perfektný spôsob, ako začať alebo zakončiť deň.

Vírivka 550

Model 550 pre 6 osôb s možnosťou až 106 prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi a jedným ochladzovacím sedadlom vyhovuje vkusu každého jedného. Či už sa budete chcieť vo vírivke pohodlne natiahnuť alebo sedieť striedavo na hydromasážnom a ochladzovacom sedadle, tento model vám umožní bezproblémové presunutie sa z miesto na miesto. S množstvom priestoru, to je presne to, čo vám pomôže odpočinúť si a načerpať energiu.

Vírivka 540

S 5 sedadlami, jedným ochladzovacím sedadlom a možnosťou až so 102 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi vám dáva model 540 možnosť cítiť sa intímne vo vašej vlastnej oáze pokoja alebo zdieľať teplo vírivky s najobľúbenejšími ľuďmi vo vašom živote.

Vírivka 520

Romantika a relaxácia sú v ponuke pri modeli 520. Priestor s 2 pohodlnými ležadlami a možnosťou až so 60 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi je táto vírivka pripravená zamerať sa na tlakové body na celom vašom tele. Počas relaxácie v tejto vírivke sa odpojíte od rušného života, a vychutnáte si blaženosť s milovanou osobou po vašom boku.

Beachcomber 300

Dostupný luxus, ktorý nikdy nevyjde z módy. Naše najobľúbenejšie rodinné vírivky. Séria 300 ponúka cenovo dostupný luxus so širokou škálou modelov a štýlov, ktoré zodpovedajú vašim potrebám aj rozpočtu. Všetky modely radu 300 sú k dispozícii s výnimočnými štandardnými funkcií a ergonomickými sedadlami.

Vírivka 360

Ideálne pre opätovné stretnutie s blízkymi priateľmi mimo chaosu každodenného života. Tento model ponúka sedenie pre 7 ľudí, jedno ochladzovacie sedadlo a možnosť mať až 100 plne prispôsobiteľných hydromasážnych prúdov, ktoré vyhovia vašim potrebám.

Vírivka 350

Ďalšia obľúbená rodinná vírivka ponúka pohodlné ergonomické sedenie pre 6 osôb, jedno ochladzovacie sedadlo a možnosť mať až 104 prispôsobiteľných hydromasážnych prúdov tak, aby ste si dopriali vytúženú masáž.

Vírivka 340

Ďalšia cenovo dostupná luxusná vírivka obdĺžnikového tvaru, ideálna pre rodiny s deťmi. Sedenie pre 5 osôb, dve ochladzovacie sedadlá a možnosť mať až 81 plne prispôsobiteľných hydromasážnych prúdov.

Vírivka 321

Jednoduchý a elegantný tvar, ktorý nikdy nevyjde z módy. Má všetky výhody pre príjemný zážitok, vrátane hydromasážneho. S až 45 plne prispôsobiteľnými hydromasážnymi prúdmi a sedením pre 5 osôb. Ideálny pre menší priestor, bez toho, aby bol ohrozený luxus a kvalita masáže.