Aktuality

 zvýhodnený predaj zo shooowrom

MARQUIS REWARD

Vírivka Reward ™ je konečným vyvrcholením komfortu, štýlu, terapie a moci. Tvarovaný celoplošný salónik poskytuje vážnu masáž od ramien do nôh a dokonca aj chodidiel. Hlboké terapeutické sedadlo poskytuje stimulačný účinok prostredníctvom krčnej trysky, horúce zóny, ramenných trysiek a trysiek pre celý chrbát. Druhe terapeutické sedlo ponúka trysky s horúcuo zónou pre dolnú časť chrbta. A naviac trysky pre extrémny dvojitý gejzír budú pre Vás najväčšou odmenou !

akciová predajná cena:   13990,-

viac na stránke:         http://www.hottubsshowroom.sk/virivky-marquis/reward/

Interiér prevádzky HOTTUBS showroom20161224_134553

 

MARQUIS RESORT

Kto potrebuje ísť na dovolenku, keď má vlastný dovolenkový rezort na svojom vlastnom dvore? Tento model s dvoma výkonnými čerpadlami dodáva výnimočnú vodoliečbu celého tela. Otvorené, päť miestne multi-level sedenie ponúka dve výkonné horúce zóny s bedrovými a krčnými tryskami. Okrem toho ponúka dokonalú a komplexnú masáž ramien, chrbta a nôh.. Doprajte si úžasný relax vo Vašich vlastných kúpeľoch.

akciová predajná cena:   13560,-

viac na stranke:      http://www.hottubsshowroom.sk/virivky-marquis/the-resort/

resortresort-show2

 

 

BEACHCOMBER 360

Originálna kanadská vírivka, 6 miest, nekonečné pohodlie, priestor pre každého, úžasný relax, dokonalá terapia prostredníctvom unikátnych hydromasážnych trysiek od PORSCHE DESIGN a vďaka veľmi vysokému prietoku vody tryskami vás určite natoľko zaujmú, že váš BEACHCOMBER jacuzzi nebudete chcieť opustiť.

akciová predajná cena:   8990,-

Viac na stránke:        http://www.hottubsshowroom.sk/virivky-beachcomber/virivka-360/

 

beachcomber-showbeachcomber-show2

 

Vírivky Pre Dvoch.sk

Predstavujeme vám vírivku DIANA, ktorá svojim dizajnom a veľkosťou oslovila už niekoľko našich zákazníkov vyhľadávajúcich práve malú vírivkupre 2 osoby

Vírivka XENA s plnohodnotnými miestami pre tri osoby patrí medzi veľmi obľúbený model vírivky, ktorý sa vyznačuje vysokým počtom hydromasážnych trysiek zameraných takmer na všetky partie vášho tela.

Veľmi pohodlná a priestranná vírivka LAMIA pre domáce wellness. Presne rozvrhnuté hydromasážne trysky chrbtových partií ovládané dvoma hydromasážnymi motormi pre každé ležadlo samostatne

Viac informácii nájdete na novej web stránke

Aktuality z Facebooku

#190 - Error validating application. Invalid application ID. Here are some possible solutions to fix the error.

Všetky aktuality nájdete na naších Facebook stránkach.